Відпочинок в наметовому таборі подарував безліч приємних вражень (ФОТО)

Відпочинок в наметовому таборі подарував безліч приємних вражень (ФОТО). біле озеро, вараш, асоціація надія, наметовий табір, інвалідність

Відпочинок в наметовому таборі подарував безліч приємних вражень. біле озеро, вараш, асоціація надія, наметовий табір, інвалідність

На смарагдових хвилях Білого озера, під чаруючі мелодії фестивалю непомітно пролетіли два дні відпочинку для 40 членів асоціації захисту прав інвалідів з дитинства «Надія» в наметовому таборі. Такий відпочинок, дякуючи міській владі Вараша, вже став традиційним для дітей та молоді з інвалідністю і членів їх сімей.

Купання, сонячні ванни, лісове повітря, запах димку від вечірнього вогнища, смачнючі страви, приготовлені власноруч і багато-багато сміху, веселощів, пісень. Всі ці складові не тільки відволікли від щоденних проблем, а й дали можливість покращити емоційний, психологічний, фізичний стан всіх учасників табору.

І хоч для деяких осіб з інвалідністю умови були складними, проте ніхто не пошкодував, що ці два дні провів разом з друзям в чудовому лісі на березі озера. Адже важливі не стільки умови, скільки розуміння, дружня підтримка і спільна мета – дарувати щастя тим, кого любиш, своїм дітям. А батьки асоціації «Надія» це вміють робити, як ніхто!

Слова великої вдячності ми шлемо тим, хто нас розуміє і підтримує, хто долучився до цього відпочинку: відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Вараської міської ради та ГДО «Ольбери».

Даруймо один одному свою увагу, тепло та розуміння і світ зміниться на краще!

Асоціація захисту прав інвалідів з дитинства «Надія»

Вараська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*