Волонтерів навчали особливостям роботи з людьми з інвалідністю (ФОТО)

Волонтерів навчали особливостям роботи з людьми з інвалідністю (ФОТО). полтава, волонтер, допомога, заняття, інвалідність

Волонтерів навчали особливостям роботи з людьми з інвалідністю. полтава, волонтер, допомога, заняття, інвалідність

Багато волонтерів нашого міста піклуються про людей з інвалідністю. Тож дуже важливо ознайомити їх з правилами безбар’єрного спілкування та надати допомогу людям цієї категорії. Саме тому в рамках міської «Школи волонтерів», роботу якої організовує Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відбулося чергове інтерактивне заняття на тему: «Особливості роботи з людьми з інвалідністю».

Упродовж двох годин волонтерів навчали теоретичним та практичним навичкам щодо здійснення супроводу людей з інвалідністю, правильного спілкування з цією категорією.

Учасники заняття уважно слухали розповідь начальника відділу по роботі з людьми з інвалідністю комунального закладу «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», регіонального представника Всеукраїнського громадського об’єднання Національної асамблеї людей з інвалідністю Ірини Твердохліб. Також обговорили труднощі, з якими стикаються в побуті люди на інвалідному візку, з’ясували, у яких випадках та як правильно надавати допомогу людині, яка користується візком.

Волонтери дізналися про те, як правильно спілкуватися з людьми з проблемою зору, з якими труднощами у щоденному житті вони стикаються, як правильно надавати допомогу під час супроводу людини цієї категорії. І навіть на певний час поставили себе місце людини, яка не бачить.

Директор Полтавської обласної організації Українське товариство глухих Леонід Усенко слухачам «Школи волонтерів» розповів про те, як людина з порушенням слуху «чує світ». Волонтери були вражені, що ця категорія сприймає світ через те, що бачить, зрозуміли різницю між висловами «мова жестів» та «жестова мова». А на практичній вправі побачили складність у спілкуванні таких людей у побуті.

Приємно зазначити, що у кінці заняття серед присутніх волонтерів з’явилися охочі вивчати жестову мову для безбар’єрного спілкування з вищевказаною категорією та, щоб мати можливість, при потребі, якісно надавати допомогу людям з порушенням слуху.

Фото та інформація надані Полтавським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Полтавська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*