Восени на Луганщині розпочне роботу Жіночій клуб «Берегиня»

Восени на Луганщині розпочне роботу Жіночій клуб «Берегиня». жіночій клуб берегиня, луганщина, спільнота, адаптація, інвалідність

Восени на Луганщині розпочне роботу Жіночій клуб «Берегиня». жіночій клуб берегиня, луганщина, спільнота, адаптація, інвалідністьУ рамках Жіночого клубу «Берегиня» для жінок та дівчат з інвалідністю відбулась низка заходів. Зокрема, презентація видання «Незвичайні історії», майстри-класи, мотиваційні лекції для жінок, спілкування із бібліотекарями тощо.

Мета Клубу – надання соціальних, юридичних, медичних, психологічних, професійних консультацій, збільшення можливостей і адаптація у спільноті.

Директор Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями Тетяна Баранцова зазначає, що наразі значна увага приділяється створенню спеціальних програм, заходів, навчань, які дозволить розширити можливості комунікації дівчат та жінок з інвалідністю, які мають статус ВПО (особливо, з важкими ураженнями опорно-рухового апарату, зору, ЦНС, РВ), дати їм можливість самовираження.

Проект підтримується Міжнародним жіночим клубом Києва, реалізується Луганською обласною молодіжною ГО «АМІ-СХІД». Соціальний партнер проекту в м. Києві – Центральна Бібліотека ім. М.О. Некрасова.

Всебічну підтримку, організацію, логістику, супровід учасниць здійснюють управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації і Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями.

Зазначимо, що восени Жіночий клуб «Берегиня» для жінок та дівчат з інвалідністю та їх родин розпочне свою роботу в містах та районах Луганської області.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*