Вже вп’яте на Вінниччині організовується інклюзивний корекційно-розвитковий табір для дітей з інтелектуальними порушеннями

Вже вп’яте на Вінниччині організовується інклюзивний корекційно-розвитковий табір для дітей з інтелектуальними порушеннями. вінниччина, корекційно-розвитковий табір, проєкт, розвиток, інвалідність, human face, person, text, sitting, clothing, woman, people, laptop. A group of people sitting at a table

Вже вп’яте на Вінниччині організовується інклюзивний корекційно-розвитковий табір для дітей з інтелектуальними порушеннями. вінниччина, корекційно-розвитковий табір, проєкт, розвиток, інвалідність

Про це 14 червня у пресцентрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації розповіла голова правління Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів-УСІ», консультант Апарату Прем’єр-міністра України Олеся Самойленко.

Проєкт «Інклюзивний корекційно-розвитковий табір для дітей з інтелектуальними порушеннями та дітей без порушень у розвитку» став одним з переможців конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Партнером проєкту є Центр підліткових клубів за місцем проживання» VinSmart, на базі якого протягом 5-11 серпня поточного року буде організовано таборування.

«Наш проєкт передбачає проведення комплексу корекційно-розвиткових занять для покращення фізичного та інтелектуального стану дітей з інтелектуальними порушеннями та дітей без порушень у розвитку, що проживають на території Вінниччини, сприяння їх комплексному розвитку. Для цього буде залучено відповідних фахівців та спеціалістів, а також волонтерів», – зазначила Олеся Самойленко.

«Особливість такого таборування полягає у тому, що учасники не відчувають, що їх навчають. Виховний та корекційних впливи мають бути приховані, тоді вони ефективні», – відзначив заступник голови правління Вінницького обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів-УСІ», керівник проєкту Леонід Зіньківський.

За словами Олесі Самойленко, табір щороку доводить свою ефективність і наразі планується вийти на національний рівень організації та проведення, отримавши державну підтримку.

«Якщо дітей з інвалідністю, які перебувають у нашому таборі, намагатися розуміти та комунікувати з ними, то ніяких проблем не виникає, працюється зручно та комфортно», – переконана учасниця інклюзивного корекційно-розвиткового табору Юлія Костик.

Зазначимо, що Вінницький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Українська спілка інвалідів-УСІ» реалізував низку інклюзивних проєктів на території Вінницької області, зокрема «Альтернативна комунікація «ПЕКС», а також систематично організовує проведення регіональних змагань з футболу, волейболу та плавання для людей з інвалідністю.

Нагадаємо, що цього року переможцями конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету стали 25 проектів громадських організацій Вінниччини, які протягом року отримають співфінансування на загальну суму 1 млн. грн.

Інформаційний супровід реалізації проектів здійснюється Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Вінницька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*