WeThe15: рух за інклюзивний світ

WeThe15: рух за інклюзивний світ. wethe15: рух за інклюзивний світ, київ, паралімпійські ігри, пресконференція, інвалідність

Київ. 19 серпня о 14:00 у Пресцентрі ІА «Укрінформ» відбудеться пресконференція на тему: «WeThe15: рух за інклюзивний світ» (Зала 1).

Організатор: Національний паралімпійський комітет України.

Учасники: Валерій Сушкевич – президент Національного паралімпійського комітету України; Ендрю Парсонс – президент Міжнародного паралімпійського комітету; Наталя Гарач – модератор.

Коротко. ООН, ВООЗ, Міжнародний паралімпійський комітет, а також провідні міжнародно-правові інституції у сфері прав людей з інвалідністю напередодні відкриття XVI літніх Паралімпійських ігор започатковують проєкт десятиліття дій: рух за інклюзивний світ.

Гасло наступних двох тижнів найвищого спортивного форуму світу – ми змусимо планету звернути увагу на 15% людей з інвалідністю.

Акредитація представників ЗМІ:

У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Пресцентру: (044) 299-03-32

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*