З нагоди ювілею Львівська обласна організація УТОС проведе захід «Ми серед вас»

З нагоди ювілею Львівська обласна організація УТОС проведе захід «Ми серед вас». львів, утос, захід ми серед вас, незрячий, ювілей

З нагоди ювілею Львівська обласна організація УТОС проведе захід «Ми серед вас». львів, утос, захід ми серед вас, незрячий, ювілей

Напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю, 13 листопада, в приміщенні офісу ГО ЛОО УТОС та спеціалізованої бібліотеки для незрячих за адресою: м.Львів, вул. Січових Стрільців,5, відбудеться захід «Ми серед вас». Захід присвячений ювілею, а саме 80-річчю «Львівської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих» (ГО ЛОО УТОС).

Захід розпочнеться об 11:00 год і відбуватиметься на декількох локаціях.

На кожному з майданчиків присутні зможуть ознайомитися з тими напрямками роботи, які проводить організація для осіб з порушенням зору. Зокрема це проведення соціально-психологічних тренінгів, заняття в кімнаті фізичної реабілітації та комп’ютерному класі, майстер-клас з виготовлення виробів з бісеру, ознайомлення з системою брайлівського письма та виставкою творчих робіт незрячих, екскурсія музеєм тифлотехніки. Гості зможуть поласувати смаколиками галицьких незрячих господинь та взяти участь у квесті.

«Ми сподіваємось, що ближче познайомившись з роботою організації запрошені зможуть перейнятися тими проблемами, з якими особи з порушенням зору стикаються постійно і проговоривши їх, допоможуть вирішити хоча б одну з них. Як результат — життя незрячих стане комфортнішим і безпечнішим», – зазначають організатори.

Окрім цього, в межах заходу о 14:00 год у приміщенні спецбібліотеки відбудеться обласний фестиваль авторської пісні та поезії. Фестиваль проведуть за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації. До роботи в журі запрошені: співак-виконавець і композитор Назар Савко, керівник у ГО «Рутенія-нова», авторка і виконавиця пісень у жанрі співаної поезії Наталія Криничанка, поетеса, сценаристка, перекладачка, літературний критик та громадська діячка Юлія Курташ-Карп.

Контактні телефони 260-15-08, 067 377-13-09.

Зазначимо, що Міжнародний день сліпих- всесвітня дата, покликана привернути увагу суспільства до тих, хто назавжди втратив зір. Цей день з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я щорічно відзначається 13 листопада.

Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*