З перших днів війни Житомирщина надає прихисток та підтримує осіб з інвалідністю,— Наталія Остапченко

З перших днів війни Житомирщина надає прихисток та підтримує осіб з інвалідністю,— Наталія Остапченко. житомирщина, зустріч, прихисток, підтримка, інвалідність

З перших днів війни Житомирщина надає прихисток та підтримує осіб з інвалідністю,— Наталія Остапченко. житомирщина, зустріч, прихисток, підтримка, інвалідність

23 вересня перша заступниця начальника Житомирської ОВА Наталія Остапченко зустрілася з Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовою.

До зустрічі також долучилися заступник начальника ОВА Віктор Градівський, Представник Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю в Житомирській ОВА Неля Ковалюк та директор Департаменту соціального захисту населення ОВА Олена Грищук.

«Раді вітати Вас на Житомирщині. Ця зустріч для нас важлива, адже через війну в нашій області знайшли прихисток багато людей з інвалідністю. Тому робота для їх підтримки повинна проводитися на всіх рівнях», — сказала Наталія Остапченко.

Учасники зустрічі обговорили основні напрямки роботи соціальної сфери, зокрема щодо підтримки осіб з інвалідністю в умовах війни.

Тетяна Баранцова також зазначила, що Житомирщина однією з перших відгукнулася на допомогу для всіх людей, які постраждали через війну. А також відмітила високу якість надання соціальних послуг і роботу фахівців у закладах соціальної сфери області.

Зокрема в рамках поїздки вона ознайомилася з роботою Житомирського геріатричного пансіонату.

Довідково. У зв’язку з військовою агресією рф проти України Житомирська область прийняла понад 100 тис. осіб, які змінили місце проживання. Серед них – 525 осіб з інвалідністю з Донецької, Луганської та Київської областей, яких було розміщено у 9 інтернатних установах соціального захисту населення області.

Станом на 23 вересня 268 внутрішньо переміщених осіб перебувають у 6 інтернатних закладах.

Житомирська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*