За гроші “Громадського бюджету” у Тернополі відкрили центр розвитку дітей з аутизмом

За гроші “Громадського бюджету” у Тернополі відкрили центр розвитку дітей з аутизмом. громадський бюджет, тернопіль, аутизм, проект, центр розвитку, cartoon, design, illustration, graphic, screenshot, house, room. A screenshot of a video game in a room

За гроші “Громадського бюджету” у Тернополі відкрили центр розвитку дітей з аутизмом. громадський бюджет, тернопіль, аутизм, проект, центр розвиткуУ Тернополі на вулиці Петлюри, 6 відкрили оновлений центр розвитку дітей з аутизмом та іншими розладами «Золотий ключик». Проект став одним із переможців “Громадського бюджету”.

Зараз у центрі навчається 30 дітей і він є єдиним в Україні. У 2018 грошові кошти на підтримку центру виділятимуться з міського бюджету.

Як зазначають ідейники проекту, раніше центр розміщався у приміщенні при церкві св.Йосафата. З того часу до фахівців закладу звернулось більше 150 сімей.

“Тернополяни нас підтримали і за це їм дуже вдячні. Також хотілося б подякувати міській владі, яка підтримала нас. Дякуємо за надане приміщення і за сприяння у втіленні цього проекту, – розповідає голова ГО «Центр розвитку дітей з аутизмом та іншими розладами «Золотий ключик» Світлана Гуцуляк.

Тернопільські гарячі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*