За підтримки ЮНІСЕФ проведено семінар «Раннє втручання: можливості та перспективи»

За підтримки ЮНІСЕФ проведено семінар «Раннє втручання: можливості та перспективи». луганщина, дитина-інвалід, раннє втручання, семінар, інвалідність, cartoon, poster, illustration, design, graphic, abstract, clipart. A drawing of a face

На Луганщині продовжується робота щодо впровадження послуг раннього втручання.

У Сєвєродонецьку Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно із Представництвом Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) проведено семінар «Раннє втручання: можливості та перспективи».

До участі у заході були запрошені керівники та фахівці дитячих закладів, що надають медичні, освітні та соціальні послуги дітям з інвалідністю, викладачі та студенти профільних спеціальностей.

Проект ЮНФСЕФ та БФ «Інститут раннього втручання» проводить навчання команд із надання зазначених послуг із вересня 2016 року. Напередодні семінару експерти організацій ознайомилися із діяльністю команд раннього втручання, створених на базі Луганської обласної дитячої клінічної лікарні, центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів міст Рубіжне і Сєвєродонецьк та Кремінського району.

Відкриваючи семінар, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Елеонора Поліщук наголосила на важливості превенції дитячої інвалідності. Вона розповіла про наявний довід Луганської області у цьому напрямі та поінформувала про роботу щодо відновлення діяльності Луганського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження».

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*