Життя людей з інвалідністю змінить профільна асоціація

Життя людей з інвалідністю змінить профільна асоціація. луганщина, микола надулічний, працевлаштування, профільна асоціація, інвалідність, person, smile, clothing, human face, wall, woman, indoor, man, group, posing. A group of people posing for the camera

Життя людей з інвалідністю змінить профільна асоціація. луганщина, микола надулічний, працевлаштування, профільна асоціація, інвалідністьП’ять місяців тому за ініціативи голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза була створена Луганська асоціація організацій людей з інвалідністю.

Її очолив Микола Надулічний – вимушений переселенець з Луганська. Зараз разом з родиною живе у Сєвєродонецьку.

На сьогоднішній день в Асоціацію вже увійшли представники Всеукраїнської організації «Союз інвалідів України», Луганське обласне відділення Українського товариства сліпих, Центр підтримки людей з інвалідністю. Найближчим часом ряди поповнять представники Українського товариства глухих, а також ветерани АТО.

Головний упор Асоціація робить на працевлаштуванні людей з інвалідністю. Зараз ведеться робота по відкриттю у Рубіжному соціального підприємства з пошиттю одягу. Документально воно вже зареєстровано, міська влада допомогла знайти приміщення, спонсор надав обладнання. Залишається його налагодити – і можна приступати до роботи.

Також завдяки спільним зусиллям очільника області Юрія Гарбуза, начальника управління культури, національностей та релігій Аліни Адамчук для людей з інвалідністю організовуються безкоштовні відвідування вистав в українсько-драматичному театрі.

За словами Миколи Надулічного, серед людей з інвалідністю на Луганщині дуже багато талантів. Вони здатні вразити оточуючих своєю силою духу. Наприклад, ті, хто в селах ведуть особисте господарство, мають свій невеличкий бізнес. Члени Сєвєродонецького суспільства «Надія» організовують свята, допомагають людям провести своє дозвілля з користю та гарним настроєм. У Кремінній товариство «Інваспорт» допомагає таким людям займатися спортом і брати участь у змаганнях, навіть, у міжнародних.

Керівник Асоціації зізнається: «Моя власна мрія – щоб дітям з синдромом Дауна – «сонячним» дітям, як їх називають в народі, допомогли відкрити пекарню. Вони дуже працьовиті і позитивні. Такі булочки будуть просто «заряджені» добром».

Слід зазначити, що на підконтрольній українській владі території Луганщини проживає більше 26 тисяч осіб з інвалідністю, з них у візках – 1565, з порушенням зору – 975, повністю незрячі – 165.

Микола Надулічний підкреслює, що інвалідність – це не вирок. Такі люди можуть бути і стають повноцінними, які своїм прикладам мотивують та надихають багатьох, в тому числі і здорових людей, та побажав людям з інвалідністю міцного здоров’я, оптимізму і впевненості в своїх силах.

Луганська обласна військово-цивільна адміністрація

Одна репліка к “Життя людей з інвалідністю змінить профільна асоціація”

  1. Асер :

    Надо электронную почту этой организации дать!!!Чтобы можно было им написать.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*