Знайдуть місце для кожного: в Дніпрі на базі товариства сліпих відкрили шелтер для переселенців (ВІДЕО)

Знайдуть місце для кожного: в Дніпрі на базі товариства сліпих відкрили шелтер для переселенців (ВІДЕО). дніпро, утос, шelter +, переселенец, інвалідність

В Дніпрі навчально-виробниче підприємство Українського товариства сліпих приймає переселенців. Як шелтер підприємство почало працювати з перших днів війни – з 25-го лютого. Спочатку сюди приймали членів Українського товариства сліпих, але пізніше, коли кількість переселенців збільшилась – кожного, кому потрібна допомога. Як зараз працює шелтер на базі УВП УТОС, скільки у ньому живе людей, і з якими труднощами стикається керівництво – дивіться у відео ІА “Дніпро Оперативний”.

З перших днів повномасштабної війни більшість приміщень підприємства УТОС переобладнали під потреби переселенців. Сюди заселяють як здорових людей, так і людей з інвалідністю. В першу чергу – інвалідністю по зору. На сьогоднішній день на території підприємства проживає близько сотні переселенців. За весь час роботи шелтера через нього пройшло близько тисячі людей, розповів директор підприємства Сергій Кіт:

“Первых переселенцев мы принимали бегущих. Это были харьковчане и с этого периода, с 25-го февраля, и началась работа этого центра. Потом он уже преобразовался в центр, а сначала это была просто единоразовая помощь коллег, друзей и всех кто просил помощи”

У шелтері на базі підприємства переселенці забезпечені всім необхідним. Є і пральні машинки, душові, кухня, де можна приготувати їжу.

За словами волонтера Андрія Кита, в першу чергу, і це головне, люди отримують тут безпеку. По-друге, і це також важливо, їм надається безкоштовне місце мешкання. Волонтери допомагають їжею та предметами першої необхідності.

Однак, не все так добре, як хотілося б. Через відсутність замовлень та матеріалів для виробництва саме підприємство фактично зупинилося. Через це ДУПП УТОС не може забезпечувати себе повністю всім необхідним, і керівництво змушене сподіватися на допомогу волонтерських організацій та благодійних фондів.

Екатерина Давиденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*