26 черкаських студентів з інвалідністю навчаються безкоштовно завдяки Фонду соцзахисту інвалідів

26 черкаських студентів з інвалідністю навчаються безкоштовно завдяки Фонду соцзахисту інвалідів. черкаси, професія, інвалід, інвалідність, інтеграція, person, flower, human face, indoor, vase, woman. A woman sitting at a table

26 черкаських студентів з інвалідністю навчаються безкоштовно завдяки Фонду соцзахисту інвалідів. черкаси, професія, інвалід, інвалідність, інтеграція26 студентів опановують професію у вищих навчальних закладах за кошти Фонду соціального захисту інвалідів, — повідомляє дирекція Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Особи з інвалідністю після укладання договору про оплату навчання могли обрати будь-який із вищих навчальних закладів України. Після завершення навчання вони також можуть звернутись у Черкаське відділення Фонду та отримати допомогу в працевлаштуванні.

На думку Ольги Хоменко, директора Черкаського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, професійне навчання для осіб з інвалідністю — це підвищення їхнього соціального статусу та можливість збільшення рівня доходів, розвиток навичок та вміння працювати.

«Для суспільства професійне навчання інвалідів — це зниження напруженості на ринку праці, підвищення суспільної продуктивності, розв’язання соціальних проблем інвалідів. Основна мета професійного навчання осіб із інвалідністю — інтеграція їх у суспільство», — зазначила Ольга Хоменко.

Анна Корнієнко

ПРОЧЕРК.інфо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*