Люди з обмеженими можливостями отримають нові знання в ЧДУ імені Петра Могили

1 19 3 7415832 2. інвалідністю

  1 19 3 7415832 1Чорноморський державний університет імені Петра Могили – один з небагатьох на Миколаївщині, та навіть в Україні, який враховує потреби осіб з обмеженими можливостями – інвалідів – починаючи з пандуса на центральному вході та в коридорах, і закінчуючи по-сучасному обладнаною аудиторією Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та працевлаштування. Зарекомендувавши себе як справжній і надійний помічник людей з особливими потребами, університет знаходить усе більше партнерів і в Україні і за її межами.

За підтримки Посольства США в Україні університет, Громадська організація «Майстерня добра» та Миколаївська обласна громадська організація «Ліга інвалідів П.О.Р.А. «Перемогти себе» розпочали реалізацію проекту «Розвиток нових підходів в сприянні працевлаштуванню осіб з інвалідністю». У рамках цього проекту група з сорока осіб з порушенням опорно-рухового апарату навчатиметься на курсах «Розробка додатків для ОС Android на мові Java». Вибір саме такого напрямку навчання зумовлений не тільки специфікою групи, але й високою затребованістю на ринку таких спеціалістів. Основна задача організаторів проекту – соціалізувати людей з інвалідністю, долучити до активного громадського життя і, звичайно, допомогти їм опанувати нові знання і знайти працю.

Організатори проекту і його безпосередні учасники зібралися в університеті 15 вересня. Перед ними дистанційно виступив представник Ґрантодавця, куратор проекту, заступник прес-аташе Посольства США Джеймс Хеллок. Директор департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Ольга Сивопляс подякувала могилянцям за «непосидючість», за постійне прагнення зробити життя людей з інвалідністю легшим і кращим. Директор Інституту післядипломної освіти Ганні Норд додала, що цей проект у наш неспокійний і непростий час об’єднує Україну, оскільки до нього залучені не тільки миколаївці, але й учасники з Житомира. Усіх їх запевнили, що віра у власні сили здолає усі перешкоди, і психологічні і фізичні, і що на всіх нас чекає щасливіше майбутнє.

За інформацією Чорноморського державного університету імені Петра Могили

Міністерство освіти і науки України +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*