У Львові відкриють перший спецклас, у якому будуть навчатись діти з особливими потребами

1 22 4 jumultithumb joomla-ua.org 2. дітей

  1 22 4 jumultithumb joomla-ua.org 1

Вже у вересні цього року у Львові стартує пілотний проект – «Нові навчальні можливості для дітей з особливими потребами», ініціаторами якого є навчально-реабілітаційний центр «Джерело» з департаментом гуманітарної політики ЛМР. Львівська спеціалізована школа «Надія», у якій провели ремонтні роботи, включена до проекту відкриття спеціального класу для дітей з легкою розумовою відсталістю та стане першим навчальним закладом міста з таким класом.

«Школа має партнерські відносини з навчально-реабілітаційним центром «Джерело», діти якого за рішенням психолого-медико-педагогічних консультацій скеровуються на навчання до спецкласу даного навчального закладу.

Робота щодо відкриття цього класу почалась ще вкінці минулого року. У цьому класі буде навчатись 8 дітей з розладами спектру аутизму, синдромом Дауна та з інтелектуальними особливостями розвитку.

Приміщення для даного класу загальною площею 186,5 м² вивільнені 30.01.2015 року від орендарів «Централізована бібліотечна системи для дорослих м. Львова».

Педагоги, які працюватимуть у цьому спец-класі, будуть два місяці проходити навчання у центрі «Джерело»». — Ірина Хміль, директор ЛСШ «Надія»

У ЛСШ «Надія» функціонує 12 класів, у яких навчається 288 учнів. Серед них 21 дитина з особливими освітніми потребами:

2 дітей – інклюзивна форма навчання;

8 дітей – індивідуальна форма навчання;

11 дітей – інтегроване навчання.

Ярослав Альохін

Фото: Олександр Мазуренко

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*