Безкоштовне навчання для атовців, що пошкодили зір

Безкоштовне навчання для атовців, що пошкодили зір. атовці, масаж, навчання, незрячі, обмеженими можливостями зору, person, tree, outdoor, human face, clothing, limb. A man holding a baby

Безкоштовне навчання для атовців, що пошкодили зір. атовці, масаж, навчання, незрячі, обмеженими можливостями зоруНа базі Міжрегіонального навчального центру масажних технологій при Харківській державній академії фізичної культури проводиться навчання для незрячих та людей з обмеженими можливостями зору з числа учасників антитерористичної операції, що отримали травми та захворювання органів зору, повідомляє Час Чернігівський.

Таке навчання для колишніх військовослужбовців є не лише одним із способів здобуття нової кваліфікації та професійної перепідготовки, але і сприяє соціальній адаптації та психологічній реабілітації учасників АТО.

Навчання буде проводитись невеликими за чисельністю групами (4-5 осіб), щоденно. Термін навчання 14-18 днів. Загальна кількість годин – 80 год.

Навчання проводиться також і для супроводжуючої особи учасника АТО (бажано молодого віку) із врученням документу про закінчення курсів.

Проживання в гуртожитку безоплатно. Для поселення в гуртожиток потрібно паспорт, посвідчення “Інвалід війни”, довідка про безпосередню участь в антитерористичній операції.

Харчуванням забезпечуються безоплатно.

Проїзд до Центру масажних технологій і назад – за власні кошти.

За довідками можна звертатися до Дениса Підкопая – директора Міжрегіонального навчального центру масажних технологій, моб. тел. 097-369-46-95, електронна пошта – , сайт – massagist.com.ua.

У зв’язку з викладеним вище, просимо сприяти в наданні інформації про учасників АТО, які отримали травми чи захворювання, що стали причиною повної чи часткової втрати зору.

Відомості про таких осіб та їхні контактні дані просимо надати на електронну адресу: або за тел. (0462) 60 50 68.

За повідомленням Державної служби України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*