Центр розвитку кар’єри запросив до співпраці студентів з інвалідністю

Центр розвитку кар’єри запросив до співпраці студентів з інвалідністю. сну ім. в. даля, центр розвитку кар’єри, зустріч, студент, інвалідність, computer, person, indoor, laptop, clothing, woman, office building, desk, human face, furniture. A group of people sitting at a table

Центр розвитку кар’єри запросив до співпраці студентів з інвалідністю. сну ім. в. даля, центр розвитку кар’єри, зустріч, студент, інвалідність

У Центрі розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля відбулася зустріч зі здобувачами вищої освіти з інвалідністю різних факультетів та інститутів нашого вишу.

Мета заходу: заохотити студентів з інвалідністю до активної роботи в Центрі розвитку кар’єри, підготувати до головної події в освітній галузі України – Десятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2019» (м. Київ) у тематичній номінації «Сучасний вектор розвитку інклюзивної освіти в Україні».

Впровадження інклюзивного навчання в систему освіти України є відображенням об’єктивних вимог, які висуваються демократичним суспільством, що має на меті забезпечити право на освіту всім своїм громадянам, в тому числі людям з особливими освітніми потребами.

Своїм досвідом поділилися Рената Мехрабова – студентка факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки, яка у 2016 році мала можливість побачити, як навчаються студенти з інвалідністю, фізичними вадами та психічними відхиленнями у Кембриджському університеті; Катерина Сотнікова – магістр 1 курсу за спеціальністю «Соціальна робота», інвалід зору, яка в майбутньому планує працювати з дітьми та здобувачами вищої освіти з інвалідністю; Павло Оперчук – студент факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки за спеціальністю «Соціальна робота», який розповів про таку категорію здобувачів вищої освіти як сироти та ті, хто залишились без батьківського піклування.

Керівник Центру розвитку кар’єри, декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Альона Федорова та фахівець Центру Валерія Братішко спрямували захід на об’єднання та пошук ефективних шляхів до реалізації поставлених завдань у напрямі забезпечення права на освіту людей з інвалідністю та створення рівних можливостей для їх навчання в університеті за участю Центру розвитку кар’єри.

CНУ ім. В. Даля

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*