Чиновники розповіли, як саме в Івано-Франківську працює інклюзивне навчання

Чиновники розповіли, як саме в Івано-Франківську працює інклюзивне навчання. івано-франківськ, нарада, особливими освітніми потребами, послуга, школа, drawing, child art, cartoon, sketch, illustration, comic, clothing. A number of animals in a room

Чиновники розповіли, як саме в Івано-Франківську працює інклюзивне навчання. івано-франківськ, нарада, особливими освітніми потребами, послуга, школа

5 лютого під час оперативної наради директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук розповів про організацію інклюзивного навчання для учнів з особливими освітніми потребами, інформує Правда.іф.

За його словами, в школах Івано-Франківська навчається 28045 учнів, з них інклюзивним навчанням охоплено 65 учнів.

«Уже 25 років ми проводимо навчання за індивідуальною програмою при обласній дитячій клінічній лікарні для дітей, які перебувають на довготривалому лікуванні.

Цього року міністерство охорони здоров’я вирішило охопити такою програмою всі медичні заклади України.

З 1 березня будемо надавати такі послуги дітям, які перебувають на довготривалому лікуванні при обласному фтизіопульмоцентрі.

В місті функціонує навчально-реабілітаційний центр, де діти можуть здобути освіту, а ще отримують медичні послуги та проходять оздоровлення.

Зараз в навчальних закладах міста впроваджується інклюзивне навчання. На сьогоднішній момент таких дітей є 65 і їхня кількість постійно зростає. Найбільше таких дітей в школах №1 і № 17. З них – 24 дитини у перших класах.

Окрім педагогів, в класах працюють і помічники вчителя.

«Ми будемо надалі розвивати такий напрямок роботи, бо він для нас є дуже важливим», – сказав Ігор Максимчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*