Донецька область долучилася до проекту Марини Порошенко з розвитку інклюзивної освіти

Донецька область долучилася до проекту Марини Порошенко з розвитку інклюзивної освіти. донецька область, марина порошенко, меморандум, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта, person, clothing, indoor, human face, smile. A group of people around a table

Донецька область долучилася до проекту Марини Порошенко з розвитку інклюзивної освіти. донецька область, марина порошенко, меморандум, особливими освітніми потребами, інклюзивна освіта

У рамках робочої поїздки в Донецьку область Марина Порошенко та голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Куць підписали Меморандум про долучення області до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Донеччина стала вже 21 регіоном держави із впровадження інклюзивного освітнього середовища у рамках цього проекту. Дружина Президента наголосила, що в області постійно зростає кількість дітей з особливими освітніми потребами, які переходять від соціальної ізоляції до навчання в загальноосвітніх школах, де в них з’являються друзі. Так, у 2015 році таких учнів було лише 38, а сьогодні їх уже 187. У цілому кількість дітей з особливими освітніми потребами в регіоні складає 11,5 тисяч осіб.

Із метою створення доступних та якісних умов для навчання дітей Донецької області Марина Порошенко передала Олександру Куцю проекти Медіатеки, Ресурсної кімнати та Інклюзивно-ресурсних центрів, які розроблені у співпраці Фонду Порошенка та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Зараз на Донеччині активно проходить реформа застарілих ПМПК у сучасні ІРЦ. На сьогодні 5 установ уже розпочали свою роботу – в місті Дружківка, у Покровскому, Костянтинівсьому та Великоновоселівському районі, в Іллінівській ОТГ. До кінця 2018 року в області буде облаштовано ще 18 таких ІРЦ.

У ході поїздки Марина Порошенко відкрила у Слов’янську ще один Інклюзивно-ресурсний центр в області, ознайомилася з його роботою та поспілкувалася з педагогами, дітьми і батьками.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*