Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Сарненський інклюзивно-ресурсний центр

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Сарненський інклюзивно-ресурсний центр. марина порошенко, сарни, заклад, інклюзивна освіта, інклюзивно-ресурсний центр, person, human face, smile, posing, clothing, standing, boy, suit, group, toddler. Maryna Poroshenko et al. posing for a photo

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Сарненський інклюзивно-ресурсний центр. марина порошенко, сарни, заклад, інклюзивна освіта, інклюзивно-ресурсний центр

26 березня з робочим візитом на Рівненщині перебувала дружина Президента України Марина Порошенко. В рамках візиту перша леді побувала і на Сарненщині, де відвідала Сарненський інклюзивно-ресурсний центр.

Ознайомившись з роботою закладу, Марина Анатоліївна взяла участь у занятті за методикою М.Монтесорі, під час якого разом з вихованцями центру розмалювали квіти і метелики з печива.

«Один із основних принципів інклюзивної освіти – не дитина має адаптуватися до шкільної програми, а шкільна програма і школа повинні адаптуватися під дитину. Сучасна українська школа має бути доступною для всіх, школою рівних можливостей, щоб кожна дитина і родина, які мають «особливих» дітей, відчули, що держава гарантує їм якісну освіту», – зазначила під час зустрічі Марина Порошенко.

Нагадаємо, що Сарненський інклюзивно-ресурсний центр створений в рамках реформи інклюзивної освіти, яку реалізує Фонд Порошенка у співпраці з Міністерством освіти і науки України. Центр знаходиться у приміщенні районного будинку дітей та молоді та має 6 окремих кабінетів і зал для очікування. Заклад забезпечений комп’ютерною технікою, дитячими меблями, дидактичними та наочними матеріалами. На обліку у закладі перебуває 1370 дітей віком від 2 до 18 років мають можливість навчатися з корекційними педагогами. Це логопеди, сурдопедагог, олігофренопедагог, вчителі лікувальної фізкультури та психологи.

Інклюзія в Україні та на Сарненщині набирає обертів.

Сарненська районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*