Інклюзивна освіта дозволить адаптувати дітей до життя у суспільстві – Порошенко (ВІДЕО)

Інклюзивна освіта дозволить адаптувати дітей до життя у суспільстві – Порошенко (ВІДЕО). марина порошенко, адаптація, особливими освітніми потребами, форум, інклюзивна освіта, person, human face, clothing, woman, fashion accessory, standing, necklace, sweater, scarf, portrait. Maryna Poroshenko standing in front of a building

Інклюзивна освіта дозволить адаптувати дітей до життя у суспільстві – Порошенко. марина порошенко, адаптація, особливими освітніми потребами, форум, інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта покликана не тільки допомогти дітям з особливими освітніми потребами, але й адаптувати їх до реального життя у соціумі.

Таку думку висловила перша леді України Марина Порошенко під час форуму “Вчимося жити разом” у Харкові.

“Для мене важливо впровадити інклюзивну форму освіти в загальноосвітні середовища, де діти зможуть отримати якісні освітні послуги в тій школі, де їм зручніше, яка ближче до їх місця проживання, де є умови, які їх влаштовують”, – наголосила вона.

Порошенко зазначила, що інклюзивна освіта – це альтернативна можливість надати послуги дітям, які мають сили і бажання отримати навчальні послуги в загальноосвітніх закладах.

“Якщо дитина знаходиться на індивідуальному навчанні і сидить вдома, вона не бачить справжнього життя. Навіть якщо до неї прийдуть безліч фахівців, педагогів і будуть добре навчати, вона не зможе використати ці знання потім, вона буде не адаптована до життя в суспільстві. Вона не буде мати друзів, не знатиме, як піти до магазину і розрахуватися там. Основна мета інклюзивної форми освіти не тільки надання знань, це соціальна адаптація будь-якої дитини, коли вона починає себе відчувати частиною суспільства”, – наголосила Марина Порошенко.

У Харкові Порошенко відкрила нову ресурсну кімнату для дітей з особливими освітніми потребами. Вона зазначила, що такі кімнати – необхідна частина інклюзивної освіти в школі, вона дає можливість дітям займатись по індивідуальній програмі з корекційними педагогами. Порошенко також анонсувала, що до кінця року таких кімнат в Україні планується відкрити десять.

Прямий канал

Одна репліка к “Інклюзивна освіта дозволить адаптувати дітей до життя у суспільстві – Порошенко (ВІДЕО)”

  1. Наталія :

    Доброго ранку! Коли в м. Полтава буде відкрито ресурсну кімнату? Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*