Інклюзивний підхід до навчання в Університеті юних правознавців (ФОТО)

Інклюзивний підхід до навчання в Університеті юних правознавців (ФОТО). київ, університет юних правознавців, інвалідність, інклюзивна освіта, інклюзія, person, indoor, wall, clothing, school, table, whiteboard, posing, group, furniture. A group of people posing for the camera

Інклюзивний підхід до навчання в Університеті юних правознавців. київ, університет юних правознавців, інвалідність, інклюзивна освіта, інклюзія

Київ. Вперше Університет юних правознавців провів навчання за інклюзивним підходом.

Інклюзивна освіта – це навчання, що дає можливість рівної участі дітей з інвалідністю (фізичною, соціальною і емоційною) в системі здобування освіти. Освіта за таким підходом в Україні лише розвивається, тому наш соціальний проект був радий долучитися до інклюзивного навчання. Адже інклюзія відображає головну демократичну ідею – рівного доступу кожного до освіти.

Тому 12 та 18 квітня Університет юних правознавці відкрив двері для інклюзивної групи вихованців Середньої школи І-ІІІ ступенів №281. Цей захід було успішно проведено завдяки партнерам з Центру проблем імплементації європейського соціального права, які допомогли створити неперевершену атмосферу та справжнє свято для дітей.

За два дні інтегрованого навчання в процесі групової роботи, ігор, логічних завдань та перегляду мультфільмів, студенти долучилися до справжнього правничого життя.

Окрім навчальної частини, юних правознавців чекав інтерактив у вигляді фізичної розминки та оглядової екскурсії університетом і зоологічним музеєм.

По завершенні курсу студенти отримали дипломи юних правознавців, приємні пам’ятні подарунки та солодощі.

Така форма навчання показала, що університет Шевченка і суспільство в цілому готові до суттєво нового підходу у здобутті знань, результатом яких є належна соціальна адаптація дітей з особливими потребами, які так потребують нашої уваги і підтримки.

Капацин Ольга

КНУ імені Тараса Шевченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*