Інклюзивно-ресурсні центри Одеси під час карантину надають послуги дистанційно

Інклюзивно-ресурсні центри Одеси під час карантину надають послуги дистанційно. ірц, одеса, дистанційна форма роботи, карантин, особливими освітніми потребами

Під час карантину дистанційну форму роботи здійснюють й інклюзивно-ресурсні центри Одеси (ІРЦ).

Фахівці ІРЦ шляхом використання дистанційних технологій за допомогою онлайн-ресурсів (мобільних додатків, електронної пошти тощо) надають психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами, методичну допомогу педагогічним працівникам закладів освіти, беруть участь в роботі команд психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами, а також психолого-педагогічних комісіях спеціальних закладів загальної середньої освіти.

Також фахівці ІРЦ надають онлайн-консультації батькам (іншим законним представникам) шляхом створення спільнот у соціальних мережах та мобільних додатках, дають відповіді на запитання, надіслані електронною поштою на адресу інклюзивно-ресурсних центрів.

Проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, надання очних психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг в період карантину не здійснюється.

Працівники ІРЦ, які не задіяні в наданні дистанційних психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами, проведенні консультацій, використовують робочий час під час карантину для професійного розвитку (підвищення кваліфікації педагогічних працівників, самоосвіти тощо).

Контактні дані ІРЦ за посиланнями:

Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №1»;

Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №2»;

Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №3»;

Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №4»;

Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №5»;

Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №6»;

Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №7»;

Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №8».

Інформацію щодо організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів та роботи з дітьми з особливими освітніми потребами можна отримати на вебсайті департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі «Напрями роботи» на сторінці «Інклюзія». Перейдіть за посиланням

Для перегляду відеозанять з дітьми з особливими освітніми потребами перейдіть за посиланням “Інклюзія – онлайн”.

Офіційний сайт міста Одеса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*