Інклюзивно-ресурсний центр у Березанці отримав нове суперсучасне обладнання

Інклюзивно-ресурсний центр у Березанці отримав нове суперсучасне обладнання. березанка, обладнання, особливими освітніми потребами, інклюзивно-ресурсний центр, інклюзія, person, woman, wall, computer, television, indoor, standing, clothing, computer monitor, playing. A woman playing a video game

Інклюзивно-ресурсний центр у Березанці отримав нове суперсучасне обладнання. березанка, обладнання, особливими освітніми потребами, інклюзивно-ресурсний центр, інклюзія

У рамках інклюзивної освітньої реформи в Березанці нещодавно відкрито інклюзивно-ресурсний центр з надання психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами.

Днями, за підтримки голови облдержадміністрації Олексія Савченка, департаментом освіти виділено кошти Березанському інклюзивно-ресурсному центру, за які придбано нове суперсучасне обладнання – електронні продукти одного з українських виробників.

До цього переліку входить великий інтерактивний LCD-екран, що включає дидактичні ігри і вправи, спрямовані на розвиток основних пізнавальних процесів і координацію рухів; система LeapMotion, яка фіксує координати фалангів пальців та зап’ясть обох рук на відстані до 50 см від сенсора (система так званого жестового управління, відеоокулярів), яку можна використовувати для розвитку праксису (розпізнавання, планування); логопедичне дзеркало, що дозволяє зробити запис та відтворення аудіофрагментів.

Окрім цього, доставлено сухий каркасний басейн з різнокольоровими кульками (для зняття емоційної напруги); дошку Євмінова та тактильну поверхню для шведської гірки альпінізм (для корекції опорно-рухового апарату); тактильну доріжку (для розвитку моторики і координації рухів); набір м’яких модулів для відпочинку.

Використання такого суперсучасного обладнання дасть змогу ефективно проводити комплексну корекційну роботу з дітьми, які мають певні вади здоров’я.

Відзначимо, після того, як у травні 2018 року Миколаївщина приєдналася до національного проекту Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», в області створено 18 інклюзивно-ресурсних центрів, які за рахунок коштів обласного бюджету були забезпечені інклюзивним інтерактивним обладнанням.

Окрім того, питання інклюзії знаходиться серед основних пріоритетів роботи голови Миколаївської ОДА Олексія Савченко. Для створення інклюзивного середовища програмою розвитку освіти Миколаївської області на 2017-2021 роки було виділено 7 млн гривень, а у рамках оголошеного головою облдержадміністрації року освіти та інклюзивного навчання, у районах області були створені медіатеки та ресурсні кімнати.

Миколаївська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*