Марина Порошенко у Королівстві Данія ознайомилася з досвідом розвитку інклюзивної освіти (ФОТО)

Марина Порошенко у Королівстві Данія ознайомилася з досвідом розвитку інклюзивної освіти (ФОТО). королівство данія, марина порошенко, особливими освітніми потребами, співпраця, інклюзивна освіта, person, indoor, clothing, human face, woman, girl, art, smile, library, desk. Maryna Poroshenko holding a birthday cake

Марина Порошенко у Королівстві Данія ознайомилася з досвідом розвитку інклюзивної освіти. королівство данія, марина порошенко, особливими освітніми потребами, співпраця, інклюзивна освіта

У рамках офіційного візиту Президента України до Королівства Данія дружина Глави держави пані Марина Порошенко провела зустріч з Головою Національного агентства з питань освіти та якості Андерсом Андерсеном та данськими фахівцями з розвитку інклюзивної освіти. Зокрема, сторони обговорили шлях впровадження інклюзивного освітнього середовища, який пройшла Данія.

Активне впровадження інклюзивної освіти у Королівстві розпочалося 12 років тому. І вже сьогодні 96% дітей з особливими освітніми потребами навчаються у звичайних школах, а лише 4% – у спеціальних закладах.

У ході розмови піднімалося питання підготовки майбутніх вчителів у педагогічних університетах. Наразі студенти всіх педагогічних спеціальностей проходять спеціальні курси по роботі з «особливими» дітьми, тому після закінчення університету вони готові з ними працювати.

Також Марина Порошенко ознайомилася з роботою інклюзивної школи Остер Фарірмасгеде, де у кожному класі навчається 1-2 дитини з особливими освітніми потребами, різними нозологіями. Школа має додаткових фахівців: психолог, медична сестра, логопед, соціальний працівник. Раз на тиждень ці фахівці та педагоги зустрічаються з батьками для корегування програми навчання та додаткових послуг.

Марина Порошенко разом із данськими освітянами домовилися про активну консультативну співпрацю в рамках розвитку всеукраїнського проекту Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*