Миколаївщина приєдналася до національного проекту Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» (ФОТО)

Миколаївщина приєдналася до національного проекту Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» (ФОТО). марина порошенко, миколаївщина, меморандум, інклюзивна освіта, інклюзивно-ресурсний центр, person, indoor, human face, clothing, smile, suit, posing. Maryna Poroshenko et al. posing for the camera

Миколаївщина приєдналася до національного проекту Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». марина порошенко, миколаївщина, меморандум, інклюзивна освіта, інклюзивно-ресурсний центр

Марина Порошенко відвідала Миколаївську область із робочою поїздкою. Дружина Президента та в.о. голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь підписали Меморандум про приєднання регіону до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

За словами Марини Порошенко, на сьогодні в області інклюзивним навчанням охоплено 66 дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у 38 загальноосвітніх закладах. Сьогодні в Миколаївській області інклюзивною освітою охоплено 1% «особливих» дітей регіону.

Також у рамках поїздки й на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 545, яка розроблялася за ініціативи Марини Порошенко, була проведена нарада з головами районних рад, ОТГ та міськими головами щодо створення мережі Інклюзивно-ресурсних центрів.

За результатами наради й було підписано відповідний Меморандум про співпрацю між облдержадміністрацією й керівниками органів місцевого самоврядування, а також заплановано відкриття до 1 вересня 2018 року – 17 таких центрів.

Розпорядженням голови ОДА 2018-й рік оголошено Роком освіти та інклюзивного навчання в Миколаївській області. Для створення доступних та якісних умов навчання учнів з особливими освітніми потребами дружина Президента передала керівництву області типові проекти Медіатеки, Ресурсної кімнати та Інклюзивно-ресурсних центрів, які є невід’ємною частиною Нового Освітнього Простору в українських школах.

Перша леді оглянула зразки сучасного електронного обладнання для реабілітації осіб з особливими освітніми потребами, яке виготовляється у м. Миколаїв.

Також Марина Порошенко відкрила театральний фестиваль «Мельпомена на Миколаївщині» в рамках ХХ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». Цього разу фестиваль прийматиме 20 колективів з України, а також артистів з Грузії, Ізраїлю, Молдови, Білорусі, Португалії та Литви.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*