На базі ліцею імені Івана Пулюя створять інклюзивно-ресурсний центр Франківського району (ФОТО, ВІДЕО)

На базі ліцею імені Івана Пулюя створять інклюзивно-ресурсний центр Франківського району (ФОТО, ВІДЕО). ірц, львів, ліцей, проект, інвалідність

На базі ліцею імені Івана Пулюя створять інклюзивно-ресурсний центр Франківського району. ірц, львів, ліцей, проект, інвалідність

Інклюзивно-ресурсний центр Франківського району Львова змінив свою локацію. Зараз він тимчасово функціонує на вул. Науковій, 60 у приміщенні ліцею «Надія», проте в перспективі прийом дітей буде здійснюватись на вул. Пулюя, 16 у приміщенні ліцею імені Івана Пулюя. Цей проект підтримує Rotary Club. 29 липня територію майбутнього центру оглянув міський голова Львова Андрій Садовий.

Ірина Хміль, директорка ліцею імені І. Пулюя, розповіла про концепцію проекту: «Це приміщення підійшло ще й тому, що є басейн для дітей із порушенням опорно-рухового апарату. Тут передбачені гойдалки. У нас на території району вчиться понад 90 дітей з інвалідністю».

Цей проект підтримує Rotary Club.

«Якщо „ротарійці“ можуть знайти компанію, яка б це зробила, то місто готове гарантувати оплату до кінця року. Треба знайти надійну компанію, яка це зробить. Я буду вас підтримувати, але потрібно знайти формулу, яка сьогодні буде реалістичною. Цей простір треба зробити комфортним — естетика має великий вплив на формування дитини», — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Довідка

Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) — це установа, яка створена з метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі, у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших навчальних закладах, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуги та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Вказаний інклюзивно-ресурсний центр надає послуги дітям, які проживають у Франківському районі м. Львова.

Один інклюзивно-ресурсний центр створюється з розрахунком не більш як на 12 тис. дітей.

У черзі на обстеження ІРЦ Франківського району Львова є 64 дитини.

Додамо, у ліцеї імені Івана Пулюя навчається 683 учня. На ремонтно-будівельні роботи впродовж 2016−2020 років з бюджету розвитку міського бюджету м. Львова використано кошти загальною сумою понад 8 млн грн, а саме:

— 2015 рік — 347 тис. грн;

— 2016 рік — 1,7 млн грн;

— 2017 рік — 1,8 млн грн;

— 2018 рік — 2,3 млн грн;

— 2019 рік — 1,2 млн грн;

— на 2020 рік передбачено 624 тис. грн.

на фото — візуалізація проекту майбутнього інклюзивно-ресурсного центру

Соломія Григор’єва

відео: Андрій Андрух

Львівська міська рада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*