На Кіровоградщині у 2019 році близько 100 осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання

На Кіровоградщині у 2019 році близько 100 осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання. кіровоградщина, направлення, професійне навчання, центр зайнятості, інвалідність

Протягом січня-грудня 2019 року за направленням центрів зайнятості області професійне навчання проходили 94 особи з інвалідністю з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації. Для організації професійного навчання осіб даної категорії використовувалися бази 6 навчальних закладів та 61 підприємства області.

Професійне навчання проводилося за професіями та спеціальностями апаратника оброблення зерна, бухгалтера, водія автотранспортних засобів та навантажувача, діловода, електрогазозварника, інспектора з кадрів, кухаря, молодшої медичної сестри, машиніста холодильних установок, озеленювача, перукаря, продавця продовольчих товарів, робітника фермерського господарства, слюсаря-ремонтника, тракториста-машиніста с/г виробництва, формувальника ковбасних виробів, швачки тощо.

У січні-грудні 2019 року професійне навчання осіб з інвалідністю проводилось за 55 професіями, спеціальностями та напрямами. За груповою формою в навчальних закладах проходили навчання 27 осіб, з них 7 – у Полтавському, Дніпропетровському та Одеському центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Постійно організовується професійне навчання осіб з інвалідністю безпосередньо на виробництві з метою адаптації їх на робочому місці та набуття практичних навичок. У такий спосіб проходили навчання 67 осіб з інвалідністю на підприємствах області. Працевлаштовані на підприємства регіону після проходження професійного навчання 81 особа.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*