На Кіровоградщині з початку року 28 осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання

На Кіровоградщині з початку року 28 осіб з інвалідністю пройшли професійне навчання. кіровоградщина, професійне навчання, підприємство, служба зайнятості, інвалідність

Продавець продовольчих та непродовольчих товарів, бухгалтер, оператор комп’ютерного набору, перукар, оператор лінії у виробництві харчової продукції (перероблення фруктів, овочів, олієнасіння та горіхів) та ін. – такі професії здобули цьогоріч особи з інвалідністю за підтримки служби зайнятості Кіровоградщини.

Так, протягом січня – серпня 2021 року за направленням центрів зайнятості області професійне навчання проходили 28 осіб з інвалідністю з урахуванням рекомендацій індивідуальних програм реабілітації. Для організації професійного навчання осіб даної категорії використовувалась база 5 навчальних закладів та 13 підприємств області.

За груповою формою у навчальних закладах проходили навчання 15 осіб.

Крім того, з метою адаптації на робочому місці та набуття практичних навичок для осіб з інвалідністю регулярно організовується професійне навчання безпосередньо на виробництві. Цьогоріч 13 осіб з інвалідністю пройшли навчання на підприємствах області й по закінченню були успішно працевлаштовані.

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*