На Одещині відкрився перший тренінговий центр для вихователів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами (ФОТО)

На Одещині відкрився перший тренінговий центр для вихователів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами (ФОТО). одеса, тренінговий центр, особливими освітніми потребами, педагог, суспільство

На Одещині відкрився перший тренінговий центр для вихователів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами. одеса, тренінговий центр, особливими освітніми потребами, педагог, суспільство

Заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Анастасія Бондар взяла участь у відкритті першого в Україні тренінгового центру для педагогів, що працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

Ця унікальна тренінгова платформа створить гідні умови, аби кожен фахівець міг реалізувати свій професійний потенціал у роботі з дітьми з сенсорними порушеннями на корекційному професійному обладнанні.

«Сьогодні на Одещині відбулася знакова подія — відкрито перший та дійсно унікальний в Україні заклад для фахівців інклюзивно-ресурсних центрів. Це сучасний простір, де педагоги будуть отримувати знання, що допоможуть їм у роботі з дітьми з особливими потребами. Діти здобуватимуть освіту в комплексі з корекційним та реабілітаційним супроводом. Маю надію, що фахівці новоствореного центру стануть командою, яка буде надавати допомогу дітям, батькам та закладам в організації навчання», — зазначила Анастасія Бондар.

Серед напрямів діяльності центру:

— запровадження новітніх діагностичних технологій у роботі педагогів;

— надання корекційної допомоги та соціальної адаптації дітям;

— школа відповідального батьківства, а саме супровід дітей з інклюзивним підходом в сім’ях;

— інклюзивне дозвілля, а саме включення дітей в позашкільні заклади освіти.

Для центру придбано обладнання для корекційної роботи з дітьми, яке сприятиме адаптації та інтеграції дітей в суспільство, а саме: брайлівські принтери з можливістю друку кольорової рельєфної та тактильної графіки та брайлівські друкарські машинки. Окрім того, закуплені сучасні тренажерні комплекси та інтерактивні дошки для навчально-виховної роботи.

Загалом цього року у майже 500 закладах освіти організовано інклюзивне навчання для майже 2 тисяч дітей. Тренінговий центр стане базою для діяльності фахівців інклюзивно-ресурсних центрів, спеціалістів корекційного та психологічного спрямування з усієї України.

Зазначимо, що тренінговий центр підтримки інклюзивної освіти розташується в м. Одеса на вулиці Ясиновського, 3а.

Одеська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*