На Рівненщині запрацював 18-й інклюзивно-ресурсний центр

На Рівненщині запрацював 18-й інклюзивно-ресурсний центр. ірц, рівненщина, консультация, людяність, реформа, furniture, floor, indoor, chair, table, shelf, house, green, bookcase, desk. A kitchen with green walls

На Рівненщині запрацював 18-й інклюзивно-ресурсний центр. ірц, рівненщина, консультация, людяність, реформа

Ігровий розвитково-корекційний простір для особливих дітей запрацював на Млинівщині

Його створили в інклюзивно-ресурсному центрі, що відкрили у районному центрі. Установу створили «з нуля» у приміщенні Млинівської гуманітарної гімназії.

На відкритті побували голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, його заступники Олександр Корнійчук та Світлана Богатирчук-Кривко, народні депутати України, керівники району, Млинівської об’єднаної громади.

«Це вже 18 інклюзивно-ресурсний центр в області із 31 запланованого. Основним лобістом інклюзивної реформи є голова Благодійного Фонду Порошенка, дружина Президента України Марини Порошенко. Саме завдяки її зусиллям на Рівненщині так активно створюються центри. Таким чином ми складаємо іспит на людяність і доводимо, що ми живемо в європейській країні», – зазначив Олексій Муляренко.

Інклюзивно-ресурсний центр має кімнати, у яких є зони для індивідуальної та групової розвитково-корекційної роботи фахівців з вихованцями. Облаштували тут і кімнату з тренажерами для лікувальної фізкультури.

Як розповідає керівник центру Лілія Лук’янчук, у центрі психолого-педагогічну підтримку отримуватимуть майже 8 тисяч дітей:

«В ІРЦ вже пройшли комплексне обстеження 40 дітей. З ними працюватимуть три фахівці, вчитель-логопед, вчитель-олігофренопедагог та 2 практичні психологи. Окрім того, в центрі надаватимуть консультації для батьків особливих дітей».

Рівненська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*