На Вінниччині навчатимуть працівників інтернатів для людей з інвалідністю

На Вінниччині навчатимуть працівників інтернатів для людей з інвалідністю. вінниччина, заняття, працівник, інвалідність, інтернат

На Вінниччині навчатимуть працівників інтернатів для людей з інвалідністю. вінниччина, заняття, працівник, інвалідність, інтернат

Персонал в інтернатах для людей з інвалідністю хочуть зробити кваліфікованішим. Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації анонсував навчання в три етапи: для керівництва закладів, соціальних працівників та медичних працівників.

Так у департаменті відреагували на останні події в інтернатах області.

— Дуже важливо зрозуміти, що люди, які перебувають в таких закладах є клієнтами, що отримують послугу. Ці заклади мають надавати якісну соціальну допомогу, яку не можуть забезпечити вдома. Ми обмежені в кадровому ресурсі. Але від розуміння персоналу і вміння спілкуватись з клієнтами, залежить якість наданої послуги. І цим раніше ніхто не займався, — повідомила Наталія Заболотна, заступниця голови Вінницької обласної державної адміністрації.

Навчання організовує Департамент соціальної та молодіжної політики та Всеукраїнська громадська організація “осіб з інвалідністю-користувачів психіатричної допомоги “Юзер”.

Організатори навчальної програми наголошують, що ці дії спрямовані, аби запобігти надзвичайним подіям в інтернатах. Нині в таких закладах перебуває 1900 людей, і всі вони потребують якісного обслуговування та поваги.

За словами Наталії Заболотної бракує працівників, а ті що працюють не мають необхідних знань.

— За стандартом на одного клієнта людину має бути два працівника. Їх просто не вистачає. А ті, що є, в основному не мають фахової освіти, — пояснила вона.

Перший етап тренінгових занять проведуть для керівного складу інтернатів.

Анастасія Король

МІСТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*