На Вінниччині придбано 6 спецавтомобілів – мобільних інклюзивно-ресурсних центрів (ФОТО)

На Вінниччині придбано 6 спецавтомобілів – мобільних інклюзивно-ресурсних центрів (ФОТО). вінниччина, мобільний інклюзивно-ресурсний центр, особливими освітніми потребами, спецавтомобіль, інклюзивна освіта

На Вінниччині придбано 6 спецавтомобілів – мобільних інклюзивно-ресурсних центрів. вінниччина, мобільний інклюзивно-ресурсний центр, особливими освітніми потребами, спецавтомобіль, інклюзивна освіта

У рамках реалізації державної політики інклюзивної освіти, у 2019 році на придбання автомобілів спеціального призначення для покращення надання послуг дітям з особливими освітніми потребами Вінниччина отримала з державного бюджету кошти в сумі 7 375,5 млн. грн.

Так, придбано 6 автомобілів спеціального призначення – мобільні інклюзивно-ресурсні центри для Барського, Бершадського, Козятинського, Шаргородського, Ямпільського районів та міста Жмеринки.

Автомобілі обладнані спеціальним устаткуванням, яке забезпечує раннє виявлення у дітей порушень розвитку та дозволяє надати необхідну допомогу на віддалених територіях. Також спеціалісти мобільних інклюзивно-ресурсних центрів надають консультативну підтримку батькам та вчителям, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

Вінницька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*