На Житомирщині створили перший осередок інклюзивної освіти (ФОТО)

На Житомирщині створили перший осередок інклюзивної освіти (ФОТО). житомирщина, медіатека, ресурсна кімната, інклюзивна освіта, інклюзивно-ресурсний центр, wall, indoor, computer, desk, floor, office building, table, laptop, computer monitor, television. A desk with a computer in a room

Інклюзивно-ресурсний центр, медіатека та ресурсна кімната – ці складові комфортного інклюзивного навчання вже створили у Новогуйвинську Житомирського району.

Поки що це перший такий осередок в області.

Про це зазначає начальник управління освіти і науки ОДА Лариса Шевчук.

«У Новогуйвинську почне роботу перший осередок інклюзивної освіти, який складається з інклюзивно-ресурсного центру, сучасних медіатеки та ресурсної кімнати у Новогуйвинській гімназії. Крім того, на території гімназії діє спортивно-оздоровчий комплекс, до занять в якому, за потреби, можна буде залучати дітей з особливими освітніми потребами», – зазначає Лариса Шевчук.

Інклюзивно-ресурсний центр Житомирського району у Новогуйвинську – перший, який почне свою роботу. Тут вже завершили ремонт.

«Ремонтні роботи вже завершені, зараз закуповуємо меблі та обладнання. Також іде конкурс на набір фахівців. Як тільки наберемо людей – зможемо розпочати роботу. Плануємо стартувати вже за місяць», – розповідає директор ІРЦ Олена Нікуліна.

З 1 вересня у Новогуйвинській гімназії запрацює медіатека та ресурсна кімната.

Інклюзивно-ресурсний центр

Медіатека

Ресурсна кімната

Житомирська обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*