Набір учасників і учасниць для участі в Інклюзивній всеукраїнській онлайн школі інституційного розвитку громадських організацій людей з інвалідністю

Набір учасників і учасниць для участі в Інклюзивній всеукраїнській онлайн школі інституційного розвитку громадських організацій людей з інвалідністю. набір, онлайн-школа, проєкт, учасник, інвалідність

Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» в рамках проєкту «Посилення українських НУО людей з інвалідністю в період пандемії Соvid-19», який реалізовується за підтримки фінського фонду Абіліс оголошує набір учасників і учасниць Інклюзивної всеукраїнської онлайн школи інституційного розвитку громадських організацій людей з інвалідністю. Школа буде відбуватися з сурдоперекладом.

У рамках даного проєкту відбудеться 3 онлайн Школи для 45 представників/представниць 15 громадських організацій осіб з інвалідністю (по 3 особи від організації). Кожна з Шкіл буде складатися з 2-х модулів, а саме:

– Організаційний менеджмент в період пандемії (2 сесії по 3-и дні кожна). Теми можна переглянути за посиланням.

– Проєктний менеджмент (2 сесії по 3-и дні кожна). Теми можна переглянути за посиланням.

Тривалість навчання: з лютого по червень (1 раз на місяць).

Завдяки навчанню в рамках даного проєкту представники громадських організацій людей з інвалідністю з регіонів України зможуть підвищити свій інституційний розвиток, підвищать свою організаційну спроможність, що сприятиме забезпеченню сталого функціонування їхньої діяльності, спрямованої на поліпшення якості життя людей з інвалідністю з регіонів України.

Школи відбуватимуться у програмі Zoom.

Участь у Школах є безкоштовною.

Тренерка:

Оксана Яцюк – громадська активістка, тренерка і консультантка з організаційного та проєктного менеджменту, голова ради Подільського центру соціальних технологій.

Учасники Школи:

Члени/членкині, працівники/працівниці, волонтери/волонтерки українських громадських організацій осіб з інвалідністю,

Орієнтовна кількість учасників і учасниць: 15 осіб (кожна Школа).

Умови участі у Школі:

1. Бути представником чи представницею громадської організації осіб з інвалідністю.

2. Мати телефон, планшет, ноутбук або ПК з підключенням до мережі Інтернет та встановленим додатком Zoom, який можна завантажити з Play Market, додаток безкоштовний.

3. Учасники Школи мають бути присутніми на навчанні протягом усіх етапів проєкту.

4. Після закінчення навчання учасниці та учасники Школи отримають індивідуальну менторську та наставницьку підтримку в організаційному розвитку організацій і написанні та поданні як мінімум 2-х заявок (до Фонду Абіліс і державного або ж недержавного фонду).

При виконанні усіх умов кожен з учасників/ниць Школи отримає відповідні сертифікати, Довідник «Проєктний та організаційний менеджмент для громадських організацій осіб з інвалідністю» чи аудіозапис Довідника.

Для участі у Школі необхідно заповнити реєстраційну анкету.

Контакти для зв’язку і відповідей на запитання: +38(067)109-69-98, +38(063)101-96-98 Альона Смірнова,

Alena Smirnova

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*