Навчання людей з особливими потребами

Навчання людей з особливими потребами. коледж, навчання, обмеженими фізичними можливостями, особливими потребами, інвалід, outdoor, ground, building, person, wheelchair, sidewalk, wheel, bicycle, clothing, woman. A man and a woman walking down a sidewalk next to a bicycle

В житті кожної людини професійна діяльність відіграє важливу роль. В сучасних соціально-економічних умовах реалізувати себе, знайти роботу надзвичайно складно всім: і молодим, і людям середнього віку, і здоровим, а тим паче молодим людям з обмеженими фізичними можливостями.

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж – це вищий навчальний заклад, де здобувають освіту молоді юнаки та дівчата з обмеженими фізичними можливостями за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Молодший спеціаліст», спеціальності «Економіка», «Облік і оподаткування», «Соціальна робота». Заклад зараховує на навчання також дітей-сиріт, напівсиріт, членів сімей, які постраждали від аварії на ЧАЕС, переселенців зі сходу та осіб, визнаних учасниками бойових дій.

Навчальний заклад має потужну матеріально-технічну базу: сучасно обладнані навчальні кабінети, інформаційний центр, бібліотеку з читальними залами і філією у гуртожитку, два кабінети автоматизованого робочого місця спеціаліста. Студентам пропонують проживання в комфортабельному гуртожитку з блоками обслуговування на кожному поверсі, басейн, зал для ігрових видів спорту, зал лікувальної фізкультури зі спеціалізованими тренажерами.

Зараховані на навчання до коледжу (інваліди I-III груп та інваліди з дитинства) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, проживання в гуртожитку, цілодобова медична допомога). З 2016 року навчальний заклад розпочав підготовку фахівців з числа осіб, що переміщаються на візках.

Детальну інформацію про умови навчання в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі можна дізнатися за телефоном 40326 управління соціального захисту населення Олександрійської райдержадміністрації, або звернувшись до управління за адресою: м. Олександрія, вул. А.Кохана, 14 (Клари Цеткін). Адреса технікуму: 32300 м. Кам’янець-Подільський, Хмельницької області, вулиця Годованця, 13, тел. (03849) 32651, (03849) 32622, моб.: 0672698553 веб-сайт: www.peti.km.ua.

Олександрійська районна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*