Обмін досвідом та підготовка вчителів: 6 українських фахівців з інклюзивної освіти відвідали Чехію

Обмін досвідом та підготовка вчителів: 6 українських фахівців з інклюзивної освіти відвідали Чехію. чехія, вчитель, освітня поїздка, педагог, інклюзивна освіта, person, bottle, sitting, table, clothing, human face, indoor, woman, smile, people. A group of people sitting at a table

Обмін досвідом та підготовка вчителів: 6 українських фахівців з інклюзивної освіти відвідали Чехію. чехія, вчитель, освітня поїздка, педагог, інклюзивна освіта

Підготовка вчителів, які викладатимуть в інклюзивних класах, підтримка дітей з особливими освітніми потребами під час навчання, залучення європейського досвіду в створенні інклюзивного середовища у школах. Про це йшлося під час освітньої поїздки українських педагогів та фахівців спеціальної та інклюзивної освіти до Чехії.

Серед учасників поїздки – представники Міністерства освіти і науки України, Інституту спеціальної педагогіки Академії педагогічних наук України, Академії післядипломної освіти Одеської області, Новопечерської школи міста Києва та Фонду Петра Порошенка.

Для української делегації чеські партнери провели зустрічі з профільними фахівцями Міністерства освіти, молоді і спорту Чеської республіки, Карлового Університету та Університету Масарика. Також для них організували зустрічі з директорами шкіл, психологами та асистентами педагогів.

Під час заходів особливу увагу приділили питанням підготовки вчителів та асистентів педагогів. Учасники делегації ознайомились з багатоступеневою системою підтримки дітей з особливими освітніми потребами, а також механізмами фінансування інклюзивного навчання Чехії.

Крім того, в межах поїздки відбулася зустріч освітян з Послом України в Чехії Євгеном Перебийносом, на якій обговорили можливості обміну досвідом зі створення інклюзивного середовища у закладах освіти.

Організатором заходу стала чеська громадська організація “Асоціація з міжнародних питань” в межах проекту “Відкрита школа” програми “TRANS” за підтримки МЗС Чехії.

Автор фото – прес-служба Міністерства освіти та науки України

Міністерство освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*