Перший інклюзивний дитячий садок відкрито у Львові

Перший інклюзивний дитячий садок відкрито у Львові. bright preschool, львів, яскрава дошкола, дитячий садок, інклюзивний, floor, person, indoor, toddler, child, clothing, boy, baby, human face, smile. A group of young children sitting on the floor

Перший інклюзивний дитячий садок відкрито у Львові. bright preschool, львів, яскрава дошкола, дитячий садок, інклюзивнийфото із сторінки Bright Preschool/Яскрава доШкола у Фейсбуку

«Bright Preschool» або «Яскрава доШкола» — перший ліцензований інклюзивний дитячий садочок формату «preschool», що діє у Львові, повідомляє «7 Днів-Україна».

Preschool — це дошкільний навчальний заклад, який орієнтований на якісне навчання та виховання дітей. Дошкільний заклад має напрямок інклюзивного, тому що тут працюють з дітками із особливими освітніми потребами. Наставники вибудовують разом з вихованцями нову унікальну інклюзивну програму.

Засновники приватного садочка — матері трьох особливих дітей. Вони запевняють: знають як саме працювати з такими вихованцями. Адже кожна дитина — це яскрава, неповторна, чудова людина, і саме такий садочок та все в ньому спрямоване на розвиток, підтримку та любов до кожної дитини, щоб вона була щасливою.

У закладі роблять акцент на навчанні та вихованні дітей за особистісно-орієнтованою парадигмою та працюють за унікальною власною програмою навчання, яка побудована на підході «Лицем до дитини» та включає в себе заняття за такими напрямками: 1. Емоційний розвиток, співпраця та спілкування (включно Англійська мова) 2. Креативність та Творчість 3. Інженерія, Логіка, Математика, Програмування та Природознавство 4. Фізичний розвиток (танці, ритміка, спорт, фізичні заняття).

«У садочку діють 3 вікові групи 2,6-4 років 4-5 років 5-6 років, а усі заняття адаптовані відповідно до вікової групи. Bright Preschool — це місце щасливих дітей, де кожна дитина отримає те, що робить дитинство радісним та наповненим: багато любові та розуміння, увагу дорослих нових друзів, багато руху та ігор, музики, пригод, пошуку відповідей на найрізноманітніші питання, підтримку і розвиток своєї цікавості, уявляння і фантазування, віру в себе, довіру до своїх суджень та рішень і багато підтримки. Ми не ставимо за ціль перетворити дітей на геніїв. Ми хочемо показати діткам, наскільки цікавим і веселим може бути навчання, якими цінним є здобуття досвіду, як круто бути самостійним і приймати рішення, як чудово вміти домовлятися і бавитися великою командою. Ми забезпечуємо піклування та догляд “як у мами”, цікаве, веселе, ігрове навчання, чудових, людяних і люблячих вихователів та помічників, фізичний і емоційний розвиток, вивчення англійської мови, смачну і здорову їжу, відеоспостереження, адміністрацію, яка чує і розуміє. Ми маємо на меті маленькими кроками змінювати дошкільну освіту не лише Львова, але і України», — йдеться на сторінці Фейсбук дошкільного закладу «Яскрава доШкола».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*