Подільський соціально-економічний коледж запрошує на навчання осіб з інвалідністю

Подільський соціально-економічний коледж запрошує на навчання осіб з інвалідністю. кам'янець-подільський, коледж, підготовка, студент, інвалідність

Подільський соціально-економічний коледж запрошує на навчання осіб з інвалідністю. кам'янець-подільський, коледж, підготовка, студент, інвалідністьПодільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж є державним навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Соціальна робота» та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.), повної загальної середньої освіти (11 кл.), диплому кваліфікованого робітника, повідомляє Охтирська районна державна адміністрація.

Навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній, заочній та дистанційній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі.

Зараховані на навчання до коледжу (студенти з інвалідністю І-ІІІ груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне чотирьохразове харчування, цілодобова медична допомога). Студентам коледжу пенсії виплачуються в повному обсязі. В коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись у нас особам з числа маломобільної групи населення.

За додатковою інформацією звертатися до управління соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації за телефоном 2-52-89 або безпосередньо до учбового закладу за телефоном (03849) 3-26-51 та адресою вул. Годованця, 13 м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*