Прикарпатських дітей з інвалідністю безкоштовно навчатимуть робототехніці

Прикарпатських дітей з інвалідністю безкоштовно навчатимуть робототехніці. го робоклубіф, прикарпаття, проєкт kids create, робототехніка, інвалідність

Прикарпатських дітей з інвалідністю безкоштовно навчатимуть робототехніці. го робоклубіф, прикарпаття, проєкт kids create, робототехніка, інвалідністьFacebook

Прикарпатських дітей з порушенням слуху навчатимуть основам робототехніки та візуального програмування. У межах соціального проєкту “Kids CREATE”, який впроваджує ГО “РобоклубІФ”, 12 дітей з особливими освітніми потребами упродовж п’яти місяців відвідуватимуть заняття безкоштовно, повідомляє Суспільне.

Проєкт виграв грант на суму 40 313 гривень від громадського ресторану Urban Space 100. Про це Суспільному Карпати розповіли співзасновниці ГО “РобоклубІФ”, кураторки проєкту Ірина Молінська та Олена Манів-Головецька.

“Наш проєкт покликаний надати доступ до технічної позашкільної освіти дітям з проблемами слуху. На жаль, в Івано-Франківську не має такого освітнього технічного середовища для таких особливих дітей, де б вони могли проводити свій час. А оскільки наша організація займається якраз початковою IT-освітою дітей, ми вирішили створити середовище для навчання діток з порушеннями слуху. До нас приходять дітки і з міста, і з ближніх до Івано-Франківська районів”, – кажуть організаторки навчання.

Прикарпатських дітей з інвалідністю безкоштовно навчатимуть робототехніці. го робоклубіф, прикарпаття, проєкт kids create, робототехніка, інвалідністьFacebook. Прикарпатських дітей з інвалідністю безкоштовно навчатимуть робототехніці

Курси розраховані на школярів 8-11 років. Навчання розпочнеться у грудні. Робототехніку діти вивчатимуть за допомогою Lego Education, а програмування – на основі Scratch.

За словами кураторок проєкту, цьогорічне навчання – це продовження освітнього проєкту для дітей з порушеннями слуху. У минулому такі курси пройшло 17 дітей віком від семи до дев’яти років. Частина з них продовжить навчатися цьогоріч, адже програма розрахована на п’ять років.

“Навчання впроваджуємо поступово, мінікурсами. Адже нам потрібно також навчати і педагогів, які володіють мовою сурдоперекладу. Перед початком чергових курсів вони проходять спеціальне місячне навчання з технічної освіти і тоді можуть навчати дітей з порушеннями слуху”, – зазначає Ірина Молінська.

У майбутньому організаторки проєкту планують залучати до навчання ще й інші категорії дітей з особливими освітніми потребами.

Авторка: Ірина Копистинська

Руслана Полівчак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*