Районний інклюзивно-ресурсний центр розпочинає роботу

Районний інклюзивно-ресурсний центр розпочинає роботу. калуш, дитина, документ, особливими освітніми потребами, інклюзивно-ресурсний центр, cartoon, abstract, smile, drawing, child art, illustration, clipart, vector graphics. A drawing of a cartoon character

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Калуської районної ради Івано-Франківської області повідомляє про початок роботи з проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки дітей з особливими освітніми потребами з метою забезпечення їхнього права на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти. Прийом документів проводиться в приміщенні Калуської районної ради, 1 поверх, кабінет 10 з 8.00 – по 16.00 год. в робочі дні.

Документи, які подаються:

– Копія паспорта батьків або законних представників дитини,

– Свідоцтво про народження дитини,

– Індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності),

– Форма первинної документації №112/0 «Історія розвитку дитини», затвердженої МОЗ, у разі потреби – довідка від психіатра.

У разі коли дитини з особливими освітніми потребами уже здобуває дошкільну або загальну середню освіту, до заяви можуть додаватися або надавалася раніше психолого-педагогічна допомога:

– Психолого-педагогічна характеристика дитини,

– Документи щодо додаткових обстежень,

– Попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки

Телефон для довідок 095 758 98 93 Вікторія Василівна

Директор центру

Вісті Калущини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*