Що треба знати батькам про інклюзивну освіту: запущений новий онлайн-курс

Що треба знати батькам про інклюзивну освіту: запущений новий онлайн-курс. edera, го смарт освіта, лекція, онлайн-курс, інклюзивна освіта, road, outdoor, yellow, sky, transport, bus, child, vehicle, land vehicle, person. A person in a yellow school bus parked in a parking lot

Що треба знати батькам про інклюзивну освіту: запущений новий онлайн-курс. edera, го смарт освіта, лекція, онлайн-курс, інклюзивна освіта

ГО “Смарт освіта” спільно зі студією онлайн-освіти EdEra запустили курс щодо участі батьків у організації інклюзивного навчання.

Реєстрація на курс доступна за цим посиланням. Вона буде відкритою постійно, проходити навчання можна в будь-який зручний час.

Курс поділено на 4 лекції: “Практичні поради для батьків: як побудувати інклюзивні процеси”, “Основні аспекти шкільної зрілості. Вигорання”, Як підготувати дитину до школи та підтримати її в процесі навчання”, “Захистити права дітей”.

У них лекторки розповідають про те, як і коли батькам потрібно звертатись по допомогу до спеціалістів, як відбуватиметься інклюзивне навчання їхньої дитини, як оцінюватимуть її особливі освітні потреби, а також як спілкуватися зі шкільною адміністрацією і вчителями та емоційно не вигорати.

Лекторки курсу:

Олена Сєргєєва – психолог, психодіагност, гештальт-терапевт у Центрі психологічної діагностики та когнітивної реабілітації NeuroFlex.

Любов Солодухіна – державний експерт Директорату соціальних послуг та інтеграції Міністерства соціальної політики України.

Ольга Орел – клінічний психолог, кандидат психологічних наук, старший реабілітолог. Директорка центру NeuroFlex. (Київ)

Вікторія Чернова, Вікторія Шевчук – асистентки вчителя в ЗОШ №3 в місті Бровари.

Цей курс представлений ГО “Смарт освіта” в межах проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст матеріалу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерiв i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Нагадаємо, на сайті EdEra доступний онлайн-курс з інклюзії для вчителів початкових класів.

Фото: автор – jarenwicklund, Depositphotos

“Нова українська школа”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*