Скільки київських шкіл ввели в новому навчальному році інклюзивну освіту

Скільки київських шкіл ввели в новому навчальному році інклюзивну освіту. київ, ооп, школа, інклюзивна освіта, інклюзія, floor, furniture, indoor, chair, wheel, table, mirror, clock, tire. A chair sitting in front of a window

У 2021-2022 навчальному році в 242 київських школах почали функціонувати інклюзивні класи, повідомляє SOCPORTAL.INFO.

Це 57% від загальної кількості закладів середньої освіти в Києві.

Про те у відповідь на запит Соцпортала повідомили в Департаменті освіти КМДА.

На сьогоднішній день інклюзивне навчання поширюється у всіх навчальних закладах Києва, створюються умови для якісного і безпечного навчання осіб з особливими освітніми потребами. У програм курсу підвищення кваліфікації педагогічних працівників введений курс про інклюзивне навчання. У кожному районі Києва є школи, в яких вже напрацьований досвід роботи. І є заклади загальної середньої освіти, в яких діти з ООП зараховані вперше в цьому році, – зазначають у департаменті.

Як зазначено, якщо в 2017-2018 навчальному році в інклюзивних класах Києва вчив 521 дитина з ООП, то в нинішньому навчальному році їх тисячі сімсот сімдесят п’ять.

Число інклюзивних класів у свою чергу зросла з 238 в 2017 році, до 113 у нинішньому. А число асистентів вчителів, які допомагають дітям з особливими освітніми потребами краще засвоїти програму, – з 151 до 1 096.

Ще один показовий момент – зростання ставок асистентів дитини, які вводяться у разі, якщо учень відчуває труднощі з пересуванням і самообслуговуванням. Якщо в 2017 році в київських школах таких посад не було зовсім, то в нинішньому їх 81.

Детальніше про те, як реалізується інклюзія у школах Києва, читайте в статті: Як реалізується інклюзія в школах Києва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*