Стартує прийом заявок на курс щодо комфортного навчання дітей з особливими освітніми потребами, який проходитиме в Ізраїлі

Стартує прийом заявок на курс щодо комфортного навчання дітей з особливими освітніми потребами, який проходитиме в Ізраїлі. mashav, ізраїль, адаптація, навчальний курс, особливими освітніми потребами, floor, furniture, indoor, chair, wheel, table, mirror, clock, tire. A chair sitting in front of a window

Міжнародна агенція MASHAV запрошує на навчальний курс “Інтеграція дітей з особливими потребами в нормативне освітнє середовище”.

Слухачам курсу розкажуть як пришвидшити адаптацію дітей з особливими освітніми потребами до навчального середовища, сприяти їхній соціалізації та взаємодії з однолітками. Серед інших тем, які увійдуть до програми – методи комунікації з дітьми з особливими освітніми потребами, програми підтримки їхньої інтеграції у навчальний процес, діагностика цього явища тощо.

Для учасників курсу також проведуть лекції та практичні заняття, презентації, навчальні візити до профільних установ, запропонують роботу над командним проектом.

Навчання проходитиме в Ізраїлі з 2 до 21 грудня 2018 року.

Усі витрати (проживання/харчування/навчання), окрім квитків на літак, покриває ізраїльська сторона.

Термін подачі заявок – до 10 жовтня 2018 року.

Відскановані документи слід надсилати одним файлом електронну адресу

Докладна інформація про умови участі та перелік документів у інформаційному бюлетні.

Міністерство освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*