У Чернігові Марина Порошенко презентувала проекти «Бути Батьками», «Арсенал Ідей» та «Дитяча Демократія» (ФОТО)

У Чернігові Марина Порошенко презентувала проекти «Бути Батьками», «Арсенал Ідей» та «Дитяча Демократія» (ФОТО). марина порошенко, чернігів, презентація, проект, інклюзивна освіта, person, child, human face, indoor, toddler, clothing, boy, baby, little, young. A group of young children sitting next to a child

У Чернігові Марина Порошенко презентувала проекти «Бути Батьками», «Арсенал Ідей» та «Дитяча Демократія». марина порошенко, чернігів, презентація, проект, інклюзивна освіта

Дружина Президента України відвідала Чернігівську область із робочою поїздкою. У ході візиту Марина Порошенко ознайомилася з навчальним процесом в інклюзивному класі Чернігівської загальноосвітньої школи № 27 та оглянула сучасну шкільну Медіатеку, яка створена за типовим проектом Фонду Порошенка.

Чернігівська область долучилася до реалізації всеукраїнського проекту Фонду «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» у квітні 2017 року. Із метою обговорення результатів впровадження інклюзивної освіти у навчальних закладах Чернігівщини Перша леді провела зустріч з освітянами регіону, представниками Інклюзивно-ресурсних центрів та батьками дітей з особливими освітніми потребами.

За словами Марини Порошенко, в області спостерігається позитивна динаміка щодо організації інклюзивного навчання в закладах освіти. З початку участі в національному проекті понад 300 освітян Чернігівщини пройшли підготовку за програмами спеціалізованих тренінгів Фонду Порошенка.

«Цього року на Чернігівщині кількість дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітніх школах зросла на 30%. І дуже важливо, що в регіоні інклюзивна освіта запрацювала на всіх рівнях – дошкільному, шкільному, професійно-технічному та позашкільному. Наразі майже 200 особливих дітей відвідують гуртки та секції. Для забезпечення якісних умов навчання в області вже функціонують 11 Інклюзивно-ресурсних центрів, створено 17 ресурсних кімнат і 10 шкільних Медіатек. На черзі – ще один ІРЦ у Ріпкинському районі, а також ще 9 медіатек та 7 ресурсних кімнат у закладах освіти області», – зазначила дружина Президента.

У рамках співпраці Марина Порошенко презентувала в Чернігові новий проект – Школа «Бути батьками». Ця ініціатива сприятиме включенню батьків учнів з особливими освітніми потребами в навчальний процес, їх підготовку до виховання та взаємодії з дітьми.

Типове Положення та Порядок створення проекту обласної Школи «Бути Батьками» дружина Президента передала в.о. голови Чернігівської обласної державної адміністрації Юлії Свириденко та Чернігівському міському голові Владиславу Атрошенку.

Також у ході візиту на Чернігівщину Марина Порошенко взяла участь у відкритті проекту «Арсенал Ідей. Чернігів» в Обласному молодіжному центрі. Це постійно діюча освітня платформа, яка поєднує в собі інтерактивний простір, мистецтво, науку та інновації. Проект містить ігрову та лекційну програми, мистецькі твори та комплекс розвиваючих занять для дітей, молоді та родин.

Проект «Арсенал Ідей» реалізується в різних містах України у співпраці соціальної програми Марини Порошенко, Благодійного фонду «Мистецький Арсенал» та Національного комплексу «Мистецький Арсенал». У 2017 році в рамках цієї програми було створено освітні простори у Харкові, Львові та Мелітополі. Цього року вони з’явилися у Чернігові та Житомирі.

Участь у проекті «Арсенал Ідей» допоможе дітям та підліткам навчатися вільному обміну думками, формувати спільні підходи до вирішення актуальних завдань, творчих і наукових пошуків, стимулювати креативність, інтерес до інновацій та волонтерства.

Окрім того, у Чернігові відбулася презентація Всеукраїнської програми «Дитяча Демократія», де було оголошено конкурс з відбору учасників з Чернігівщини в Бюро змін «Дитяча Демократія».

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*