У Чорнобаївці облаштують ресурсну кімнату для дітей

У Чорнобаївці облаштують ресурсну кімнату для дітей. чорнобаївка, особливими освітніми потребами, ресурсна кімната, реформа, інклюзивна освіта, table, furniture, desk, indoor, shelf, chair, house, library, coffee table, building. A dining room table

У Чорнобаївці облаштують ресурсну кімнату для дітей. чорнобаївка, особливими освітніми потребами, ресурсна кімната, реформа, інклюзивна освітаФото: ілюстраційне

Ресурсна кімната – це місце, де діти з особливими освітніми потребами можуть безкоштовно проводити своє дозвілля й при цьому навчаючись разом зі звичайними дітьми. Зазвичай, у таких кімнатах облаштовують спеціальні кутки по інтересах: спортивні, розважальні, мистецькі та навчальні, інформує “Гривна”.

Зазначимо, що відкриття подібних кімнат – це одна із вимог реформи освіти «Нова українська школа». Згідно з цією реформою, інклюзивна освіта має бут доступна для кожної дитини, яка її потребує. Зараз ресурсні кімнати активно відкривають та облаштовують у Херсонській області.

Також її планують облаштувати й на базі Чорнобаївського навчально-виховного комплексу. Для обладнання кімнати із бюджету витратять 278 тис. грн. Про це йдеться на сайті державних закупівель «Prozorro».

У тендерній документації зазначено, що підрядник має завершити роботи з облаштування ресурсної кімнати до 31 серпня цього року.

Аркадій Ліснічук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*