У Львові навчали вчителів працювати з дітьми з особливими потребами (ВІДЕО)

У Львові навчали вчителів працювати з дітьми з особливими потребами (ВІДЕО). львів, вчитель, незрячий, особливими потребами, інвалід, person, human face, indoor, clothing, glasses, smile, woman, screenshot. A group of people sitting at a desk

У Львові вчителям розповідали про навички спілкування з особливими дітьми, допомагали опанувати шрифт Брайля та проходити тифлотренінги.

Про це йдеться в сюжеті інформаційного проекту «Про головне. Львів» (щобудня о 21:15 на телеканалі ZIK).

Аби навчати діток з особливими потребами у звичайних школах, потрібно мати спеціальну освіту. Для цього у Львові провели курси підвищення кваліфікації.

«Коли до звичайної школи приходить дитина, яка не бачить, відповідно вчитель повинен змінити форму навчання, залишивши той самий зміст уроку», – розповіла керівник обласного осередку «Українська спілка інвалідів» Оксана Потимко.

Вчителі вивчали шрифт Брайля та, одягнувши темні маски, спробували, як це бути незрячими. Педагог із Миколаєва з більш як 20-річним стажем вирішила: пора навчатися новому та допомагати тим діткам, які найбільше потребують уваги.

«Маска не лише допомагає зрозуміти дитину, а ще допомагає усвідомити для чого це вчити саме таких дітей. Найважливішим є те, щоб навчити дитину жити в цьому світі», – прокоментувала вчителька початкових класів Оксана Дорошенко.

«ЗІК»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*