У Мукачеві функціонує 39 інклюзивних груп для дошкільнят

У Мукачеві функціонує 39 інклюзивних груп для дошкільнят. мукачево, особливими освітніми потребами, інвалідність, інклюзивна група, інтеграція, person, indoor, clothing, land vehicle, wheel, wheelchair. A person sitting at a table

З метою забезпечення реалізації права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі дітей з інвалідністю, а також їх соціалізації та інтеграції в суспільство організовано інклюзивне навчання для 124 учнів закладів загальної середньої освіти.

В закладах дошкільної освіти Мукачівської міської ТГ створено 39 інклюзивних груп для 44 вихованців, а в штатні розписи закладів введено 39 ставок асистентів вихователя.

Інклюзивне навчання організовано у 20 закладах загальної середньої освіти: відкрито 96 інклюзивних класів, введено 85 посад асистентів вчителя, створено та затверджено склади команд психолого-педагогічного супроводу для кожного з учнів, розроблено індивідуальні програми розвитку, укладено договори з фахівцями (в тому числі із залученими з інших закладів) на проведення корекційно-розвиваючих занять.

«Карпатський об’єктив»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*