У Покровську відкрито Інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

У Покровську відкрито Інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО). ірц, покровск, діалог, особливими освітніми потребами, інвалідність, floor, indoor, table, chair, ladder, furniture. A person sitting on a chair in a room

У Покровську відкрито Інклюзивно-ресурсний центр. ірц, покровск, діалог, особливими освітніми потребами, інвалідність

3 липня у Покровську відкрито Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) утворений на базі психолого-медико-педагогічної комісії (ПМПК), інформує 06239.com.ua.

Відтепер ІРЦ має створити відповідну платформу для конструктивного діалогу між батьками й закладом освіти, у сфері раннього втручання послуг для дітей з особливими освітніми потребами, з порушеннями розвитку, інвалідності і це втручання відбудеться швидше за активної участі батьків які мають особливих дітей.

У інклюзивно-ресурсному центрі діти отримають: тестування, консультацію, корекцію, адаптацію, абілітацію і підготовку до навчання, направлення у звичайну або спеціалізовану школу й отримання рекомендацій на узгодження й затвердження ІПР (індивідуальна програма реабілітації) з вказівкою на вади для реабілітації.

Діяльність ІРЦ забезпечать педагогічні працівники, які мають вищу освіту. Звернутися в ІРЦ можуть і батьки цілком здорової дитини, що має деякі труднощі – наприклад, проблеми з промовою, дикцією. Тут же готові прийняти обдаровану дитину і розробити для неї програму прискореного навчання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*