У Приютівській громаді утворено Інклюзивно-ресурсний центр

У Приютівській громаді утворено Інклюзивно-ресурсний центр. приютівська громада, освіта, особливими освітніми потребами, послуга, інклюзивно-ресурсний центр

У Приютівській громаді утворено Інклюзивно-ресурсний центр. приютівська громада, освіта, особливими освітніми потребами, послуга, інклюзивно-ресурсний центр

Дане рішення було ухвалено наприкінці минулого тижня на 19 сесії Приютівської селищної ради 8 скликання. Центр створений з метою надання послуг дітям з особливими освітніми потребами, які проживають (навчаються) на території громади, та забезпечення їх права на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Функціонування цього закладу дасть можливість забезпечити психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, надання таким діткам психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг, проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку, надання методичної допомоги педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладів освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, батькам або законним представникам дітей з особливими освітніми потребами.

Відзначимо, що раніше такі послуги дітям нашої громади надавали у КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Попельнастівської сільської ради, за що з місцевого бюджету Приютівської селищної ради надавали їм щорічну субвенцію.

Координуватиме роботу Інклюзивно-ресурсного центру відділ освіти, молоді та спорту Приютівської селищної ради. Директор закладу буде призначатися на конкурсній основі. Його діяльність забезпечуватимуть фахівці, котрі мають вищу педагогічну (психологічну) освіту.

Приютівська селищна рада офіційний веб-сайт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*