У Пульмівській школі для соціалізації дітей з особливими освітніми потребами облаштували ресурсну кімнату

У Пульмівській школі для соціалізації дітей з особливими освітніми потребами облаштували ресурсну кімнату. пульмо, особливими освітніми потребами, ресурсна кімната, соціалізація, інвалідність

У Пульмівській школі для соціалізації дітей з особливими освітніми потребами облаштували ресурсну кімнату. пульмо, особливими освітніми потребами, ресурсна кімната, соціалізація, інвалідність

У школах Шацького району навчається 20 дітей з особливими освітніми потребами, інформує «Район.Шацьк».

Про це розповіла на засіданні профільної комісії Шацької районної ради начальниця відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА Людмила Єрофєєва, повідомляє пресслужба Шацької районної ради.

Для чотирьох дітей, які за станом здоров’я не можуть відвідувати навчальні заклади, створені всі умови для індивідуального навчання і для дев’ятьох дітей – інклюзивна форма навчання.

Серед дітей з інвалідністю, що закінчують школу, постійно проводиться роз’яснювальна робота про подальше навчання або працевлаштування.

Більшість дітей району, що потребують психолого-педагогічної допомоги та корекційно-розвиткових послуг, навчаються у Головненській спеціальній загальноосвітній школі – інтернаті «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» і тому укладено угоду про співпрацю з ІРЦ, який знаходиться на території Головненської ОТГ.

Батьки, які виховують дитину з особливими освітніми потребами, вправі самі вирішувати, в який заклад звертатись щодо проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини і забезпечення системного кваліфікованого супроводження.

Заклади загальної середньої освіти, де навчаються діти, які пересуваються на колісних кріслах (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо та філія І-ІІ ст. ОЗ ЗСО «Світязький ліцей»), обладнані пандусами, що відповідають ДБН.

Основна увага зосереджується на соціалізації дітей цієї категорії та досягненні якості навчання. Тому першочерговим кроком є також створення та обладнання ресурсних кімнат.

Навчання у ресурсній кімнаті базується на індивідуальних потребах кожного учня, має на меті залучення, або перехід дитини до звичайного класу, спрямоване на усунення факторів, що перешкоджають навчанню у загальноосвітньому класі. Відповідну кімнату облаштовано у ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пульмо. Такі кімнати планують відкрити й у інших навчальних закладах району.

На придбання предметів та матеріалів для організації інклюзивного навчання для п’яти закладів загальної середньої освіти у 2019 році використали 30 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*